Pikselkare nedir?

Piksel, kare şeklinde olan, görüntünün en küçük birimidir. Dijital olan her şeyin hammaddesidir.

Pikselkare, yenilikçi ve nitelikli yaklaşımıyla dijital dünyayı yeniden boyutlandırır ve onu daha ileriye taşır.
Bu dijital evrende hayatı kolaylaştıracak ve keyiflendirecek daha yapılması gereken çok şeyin olduğunu düşünüyoruz.

Eğer siz de bizimle aynı fikirdeyseniz, dünyanıza değer katacak çözümler için sizleri Pikselkare'ye bekliyoruz.

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz, bilişim alanında ürettiği yaratıcı ürün ve servisler ve sağladığı katma değerlerle, örnek alınan lider teknoloji şirketi olmaktır.

Nitelikçilik

Pikselkare, ürün ve hizmetlerinin nitelikli olmasını sağlamak için katı bir kalite kontrol standardına sahiptir. Bu standartlar uygulamanın henüz tasarım aşamasındayken başlar; üretim, pazarlama ve yönetim aşamalarına kadar devam eder. Bu kalite standartlarımızın her aşaması yazılıdır ve sürekli analiz edilir. Tüm ekibin bu standartlara uyması beklenir.

Yenilikçilik

Geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerin bir amaca hizmet etmesinin yanında, fark yaratması ve farklı olması beklenir. Bu fark, projenin çeşitli inovasyon tekniklerinden geçirilmesi ile sağlanır. Böylece projelerin sürekli yenilik içermesi ve rakiplerinden farklılaşması sağlanır. Pikselkare’de geliştirilen tüm projeler bu yenilikçilik anlayışının bir mahsulüdür.

Misyonumuz

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında uluslararası standartlarda, üstün kaliteli yazılım ve bilişim ürünlerine imza atmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve yüksek beklentilerini karşılayan nitelikli ve yenilikçi ürünler geliştirmek, yaşadığımız dünyaya değer katan ve hayatı kolaylaştıran uygulamalar üretmek, faaliyet alanımızla ilgili sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmektir. Bu hedefler doğrultusunda ilk günkü heyecan, özveri ve ekip ruhuyla, disiplinli bir şekilde çalışmak kurumsal misyonumuzdur.