Pikselkare nedir?

Piksel, kare şeklinde olan, görüntünün en küçük birimidir. Dijital olan her şeyin hammaddesidir.

Pikselkare, yenilikçi ve nitelikli yaklaşımıyla dijital dünyayı yeniden boyutlandırır ve onu daha ileriye taşır.
Bu dijital evrende hayatı kolaylaştıracak ve keyiflendirecek daha yapılması gereken çok şeyin olduğunu düşünüyoruz.

Eğer siz de bizimle aynı fikirdeyseniz, dünyanıza değer katacak çözümler için sizleri Pikselkare'ye bekliyoruz.
HİZMETLER
<.
>.
2012 itibariyle Türkiye ofisini hayata geçiren Pikselkare, 2006'dan bu yana markaları ve projeleriyle tüm dünyada geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.
a

Mobil Uygulamalar

Gelişen teknoloji ve yeni nesil akıllı telefonlarla birlikte, mobil trendlerin öncüsü olmak istiyoruz. Geleceğin mobil platformlarda olduğunu biliyoruz ve üretim ağırlığımızı en çok mobil uygulamalara harcıyoruz. Multi-platform deneyimlerimiz sayesinde, hayallerimizi her geçen gün daha ileriye taşıyoruz.
b

Tasarım ve Uygulama

İhtiyaçları doğru bir şekilde analiz ederek, uzun vadeli pratik çözümler geliştiriyoruz. Bunu yaparken stabilizasyon, genişleme, güvenlik ve standardizasyona ekstra önem veriyoruz. Profesyonel ekibimiz her türlü zorlu görevin üstesinden gelmek için her zaman hazırdır.
k

İçerik Üretimi ve Pazarlaması

İçeriğin “kral” olduğunu biliyoruz. Doğru ve aranan içeriği oluşturmakla kalmayıp mevcut içeriğin her türlü platformlarda, en hızlı ve en kolay şekilde dağıtılmasına ve ulaştırılmasına imkan tanıyacak teknolojiler geliştiriyoruz. İçerik inovasyon çalışmalarıyla içerik kalitesini yükseltiyoruz.
o

Reklamcılık Çözümleri

Doğru bir pazarlama stratejisiyle ürün ve hizmetleri pazarlamayı çok iyi biliyoruz. Bunun için gerekli AR-GE faaliyetlerini titizlikle yürütüyor, minimum maliyetle maksimum verimi alabilecek çözümler geliştiriyoruz. Sosyal medya uygulamaları ve yeni reklam modelleri üzerine araştırmalar gerçekleştiriyoruz.
i

Proje Yönetimleri

Projenin tasarlanması, üretilmesi, pazarlanmasından sonra gelen en önemli sürecin, projeyi yönetebilmek olduğuna inanıyoruz. Projelerin ihtiyaç duyduğu eksiklikleri saptamak, geliştirme faaliyetlerini planlamak ve uygulamaya geçirmenin yanı sıra, geribildirim ve kalite ölçümlemelerine önem veriyoruz.